Archiwum SP 1-3 2022/2023

Szkolny konkurs plastyczny "Jedz owoce i warzywa - to na zdrowie dobrze wpływa"

W listopadzie odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt.: „Jedz owoce i warzywa – to na zdrowie dobrze wpływa”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na potrzebę zdrowego odżywiania, zachęcanie do spożywania owoców i warzyw, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej. Zadaniem uczniów było wykonanie płaskiej pracy plastycznej dowolną techniką. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością w swoich pracach. Przyznano trzy nagrody i dziewięć wyróżnień. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Nagrody:

Aleksandra Czapla kl. 1d

Szymon Osowski kl. 1a

Volodymyr Rud kl. 2e

 

Wyróżnienia

Kornelia Głowa kl. 1c

Kamil Nowak kl. 3 d

Ivan Rud kl. 2e

Lena Sołtys kl. 1d

Nina Szerla kl. 2e

Hanna Wójcik kl. 1a

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj