Archiwum SP 1-3 2022/2023

Ruch to zdrowie, czyli czym jest rehabilitacja ruchowa

W grudniu uczniowie klasy 2d w ramach projektu Lisek Ibisek  uczestniczyli w  zajęciach: Ruch to zdrowie, czyli czym jest rehabilitacja ruchowa. Obejrzeli film edukacyjny o rehabilitacji, po którym przeprowadzono pogadankę. Następnie w grupach wykonywali ćwiczenia: „Równowaga to odwaga” oraz „Na dwie strony”, podczas których wykorzystano kolorowe kartki, piłki do ćwiczeń oraz piłki lekarskie. W trakcie ćwiczeń uczniowie mieli za zadanie utrzymać jak najdłużej równowagę. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z pojęciem rehabilitacji ruchowej i jej efektami. Uczniowie ćwiczyli także umiejętność bycia otwartym  na innych i nowe sytuacje, a także kształtowali postawę pomocniczości.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj