Archiwum SP 1-3 2022/2023

Kiermasz Świąteczny

Kolejny już raz, przed Bożym Narodzeniem świetlica szkolna zorganizowała Kiermasz Świąteczny. Można było na nim kupić oryginalne, ręcznie wykonane świąteczne dekoracje i upominki stworzone przez uczniów, rodziców i wychowawców świetlicy. Wśród przygotowanych do sprzedaży dekoracji były: choinki, stroiki, ozdoby choinkowe, elementy wystroju wnętrz ze sznurka i drewna, a nawet lukrowane pierniki. Ozdoby były pięknie, misternie wykonane i zachwycały kupujących. Na stoisku z dekoracjami można było poczuć magię zbliżających się świąt. Wszyscy organizatorzy włożyli wiele serca i pracy w przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu. Rodzice podczas kiermaszu zaangażowali się w sprzedaż dekoracji świątecznych. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia tego wydarzenia w naszej szkole.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj