Archiwum SP 1-3 2022/2023

Wizyta studentów z Zimbabwe

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w spotkaniu ze studentami anglojęzycznymi z WSIiZ w Rzeszowie. Celem spotkania było zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego oraz budowanie tolerancji międzykulturowej. Studenci wraz z opiekunem panem Pawłem Krawczykiem przeprowadzili zajęcia dla uczniów, podczas których nasi najmłodsi poznali kulturę i ciekawostki z kraju Zimbabwe, ucząc się języka angielskiego

w praktyce. Na zakończenie spotkania uczniowie zaprezentowali zabawę w której wszyscy aktywnie uczestniczyli doskonaląc kompetencje językowe.

Dziękujemy za obecności oraz wspaniałe warsztaty edukacyjne.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj