Archiwum SP 1-3 2022/2023

Konkurs rodzinny "Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa"

Konkurs rodzinny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa” został rozstrzygnięty. Dzięki naszym uczniom i ich rodzicom w naszej szkole zrobiło się naprawdę świątecznie. Powstało wiele przepięknych i fantastycznych ozdób świątecznych. Zgłoszone zostały 63 prace wykonane przez najmłodszych i najstarszych uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ przygotowane prace były wykonane niezwykle pomysłowo, z wielką starannością i ogromnym zaangażowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i Dyrekcję Szkoły. Nagrodzonych zostało 9 prac w trzech kategoriach wiekowych, przyznano 6 wyróżnień, a pozostali uczestnicy otrzymali upominki. Konkurs dobiegł końca, ale w naszej pamięci pozostaną piękne ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci wraz z rodzicami.

Nagrody otrzymali:

I kategoria klasy I-III

I miejsce Kempa Wiktor 2a

II miejsce Dziedzic Malwina 2e

III miejsce Szczygieł Kinga 2d

Wyróżnienia:

Ciupek Nadia 1f

Pięta Wiktor 2e

Sierżęga Gabriel 2f

II kategoria klasy IV-VI

I miejsce Osowski Tymon 4a

II miejsce Micał Karina 4d

III miejsce Micał Jakub 6d

Wyróżnienia:

Grządziel Arkadiusz 5c

Urbala Oliwia 5e

Urbala Nikodem 6d

III kategoria klasy VII-VIII

I miejsce Laskowska Emilia 7a

II miejsce Kania Agnieszka 8a

III miejsce Kamiński Bartosz 7a / Kamińska Julia 6c

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj