Archiwum SP 1-3 2022/2023

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe 2022

Tegoroczne Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbyły się 7 grudnia 2022 r., upłynęły nam pod gwiazdami, dosłownie i w przenośni. Jak zawsze dopisali zacni goście. Nasi uczniowie z rodzicami i dziadkami w towarzystwie świątecznej muzyki i wspólnych rozmów przygotowywali świąteczne gwiazdy z przedmiotów codziennego użytku: drewnianych spinaczy i torebek śniadaniowych. Spod małych i dużych dłoni wyszły naprawdę przepiękne cuda, które będą ozdobą domów i pamiątką niezapomnianych wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy wszystkim, którzy mogli z nami być i już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty – tym razem wielkanocne.  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj