Archiwum SP 1-3 2022/2023

Audycja Muzyczna Szkoły Muzycznej Yamaha

8 grudnia 2022r. do naszej szkoły po raz kolejny przyjechali nauczyciele Szkoły Muzycznej Yamaha. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w zajęciach aktorskich, które poszerzyły wiedzę z zakresu teatru oraz filmu. Prowadzący zaprezentowali różne rodzaje lalek teatralnych – pacynki, kukiełki, marionetki. Nie zabrakło również muzyki oraz wielu ciekawych ćwiczeń usprawniających dykcję. Chętni uczniowie wykazali się swoimi umiejętnościami aktorskimi na scenie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj