Archiwum SP 1-3 2022/2023

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2022!

Miło nam poinformować, że trzech uczniów naszej szkoły zostało laureatami na terenie miasta Rzeszowa, w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, za udział w konkursie literacko-plastycznym „Nie czas na nudę”: Anna Mikulska, Julia Drozd i Kamil Nowak.W dniu 12 grudnia 2022r. odbyło się oficjalne wręczenie nagród z rąk zastępcy Prezydenta Miasta Rzeszowa, Pani Krystyny Stachowskiej oraz przedstawicieli Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzeszowie. Celem tej kampanii jest promowanie konstruktywnych postaw zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży aktywności prospołecznych jako alternatywy wobec wielu zachowań ryzykownych, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy. Ważnym elementem tych działań są m.in. konkursy dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych, w jednym z których wzięli udział w/w uczniowie. Naszym podopiecznym bardzo dziękujemy za udział w kampanii i gratulujemy znalezienia się w wąskim gronie laureatów konkursu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj