Archiwum SP 1-3 2022/2023

"Paleta barw"

Uczniowie klasy 1f uczestniczą w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy”, którego pierwszym zadaniem było namalowanie najbliższego otoczenia z wykorzystaniem palety barw. Zajęcia te miały na celu rozwijanie warsztatu malarskiego oraz kształcenie samodzielnej pracy twórczej. Podczas zajęć uczniowie koncentrując się na wykonywanym zadaniu musieli poradzić sobie z wnikliwą obserwacją przyrody, jak również wykazać się sprawnością w posługiwaniu się techniką malarską. Była to okazja do zabawy i nauki podczas której uczniowie doskonalili umiejętność rysowania i malowania. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj