Archiwum SP 1-3 2022/2023

Innowacja pedagogiczna w klasie 2b i 2c

Od października 2022r. uczniowie klasy 2b i 2c biorą udział w innowacji pedagogicznej „Matematyczne łamigłówki - Mądre Główki”.

Innowacja pedagogiczna jest propozycją cyklu zajęć pozalekcyjnych i działań rozwijających w szerszym stopniu umiejętności i zainteresowania matematyczne u uczniów z wykorzystaniem gier i zabaw dydaktycznych, zadań problemowych, układanek, łamigłówek, zagadek i krzyżówek.

Celem głównym jest stymulowanie rozwoju uczniów poprzez rozwiązywanie ciekawych problemów z różnych dziedzin matematyki.

Pierwsze zajęcia w ramach innowacji rozpoczęły się w październiku. Uczniowie bardzo chętnie rozwiązują zagadki matematyczne, grają w gry dydaktyczne, a także biorą udział w zabawach, które łączą treści matematyczne z życiem codziennym.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj