Archiwum SP 1-3 2022/2023

Konkurs - Stanisław Kostka

W ciągu ostatniego miesiąca poznawaliśmy wyjątkową postać - patrona Polski oraz patrona dzieci i młodzieży – Stanisława Kostkę. Został ogłoszony konkurs o tym świętym, w którym mogli brać udział uczniowie z całej szkoły. Chętni uczniowie wykonali prace na konkurs. W klasach najmłodszych prace plastyczne przedstawiające portret świętego, w klasach starszych – prace plastyczne przedstawiające scenę z życia Stanisława lub wiersz o świętym. Klasy najstarsze przygotowywały prezentacje multimedialne. W sumie w konkursie uczestniczyło74 uczniów z całej szkoły. Uroczyście wyróżnionych i nagrodzonych zostało 28  uczniów, a ich prace zostały zaprezentowane na gazetkach w holu szkoły. Serdecznie gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj