Archiwum SP 1-3 2022/2023

Ogólnopolski dzień głośnego czytania w szkolnej bibliotece

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ogłoszony przez Polską Izbę Książki po raz pierwszy we wrześniu 2001 roku. Jego świętowanie przypada na 29 września. Z tej okazji szkolna biblioteka zaprosiła uczniów do wysłuchania fragmentu „Pamiętnika grzecznego psa” napisanego przez W. Cesarza i K. Terechowicz. Książka opowiada o przygodach Wintera, szczeniaka rasy malamut, który potrafi zrobić niemałe zamieszanie wokół siebie. Później uczniowie mieli czas na samodzielne czytanie książek i czasopism zgromadzonych w czytelni oraz na wypożyczenie czegoś ciekawego do domu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj