Archiwum SP 1-3 2022/2023

Europejski Dzień Języków

26 września 2022r. – Europejski Dzień Języków! Jest to międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy, obchodzone w całej Europie corocznie. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej.

My również zachęcaliśmy naszych uczniów do nauki języków obcych, organizując Dzień Językowy w naszej szkole. Uczniowie na lekcjach języków obcych uczyli się przez zabawę oraz poznawali różne ciekawostki dotyczące różnych krajów.

Uczniowie klas młodszych wykonywali na lekcjach j. angielskiego prace plastyczne, projekty, quizy. Co więcej oglądali fragmenty ulubionych kreskówek w różnych językach i podjęli się powtarzania łamańców językowych.