Archiwum SP 1-3 2022/2023

Audycja muzyczna Szkoły Muzycznej Yamaha

22 września 2022 roku w naszej szkole odbyła się pierwsza zaplanowana na ten rok szkolny audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA dla uczniów klas 1-3. Nasi uczniowie podczas tego spotkania mieli możliwość zobaczyć, poznać budowę i brzmienie różnych instrumentów muzycznych. Ochotnicy mieli także okazję zagrać na prezentowanych instrumentach, na przykład, gitarze, keyboardzie czy perkusji. W atmosferze pełnej humoru i radości  prowadzący  zajęcia  uczyli, bawili i inspirowali swoich odbiorców.

Czekamy na kolejne spotkania.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj