Archiwum SP 1-3 2022/2023

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września uczniowie edukacji wczesnoszkolnej obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi i dobrej zabawy.

Tego dnia uczniowie klas 1-3 przyszli do szkoły ubrani w kropki. Podczas zajęć obejrzeli film pt. „The Dot”. Bohaterką filmu jest mała dziewczynka Vashti, która nie wierzy we własne możliwości. Historia ta ukazuje nam, że w każdym drzemie ukryty talent, który trzeba odnaleźć. Film stał się inspiracją do tworzenia wyjątkowych prac plastycznych. Podczas wykonywania dzieł sztuki przez młodych artystów, obowiązywało hasło „Postaw tu kropkę i zobaczymy, co się stanie”. Uczniowie przekonali się, że ta niepozorna kropka znaczy więcej, niż może nam się wydawać.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj