Archiwum SP 1-3 2021/2022

Zakończenie klas trzecich

15 czerwca 2022r. trzecioklasiści pożegnali się z wychowawcami po trzech latach wspólnej nauki. Uczniowie w krótkim występie artystycznym podsumowali i podziękowali za wspólnie spędzony czas. Po raz kolejny dali z siebie wszystko i pokazali swoje możliwości.

Życzymy Wam, żebyście w ten nowy etap swojego życia wkroczyli z ciekawością i wspaniałą energią, żebyście wciąż zachwycali się światem i zawsze podążali za swoimi marzeniami. Pamiętajcie, że każdy z Was jest kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Pozdrawiamy Was serdecznie

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj