Archiwum SP 1-3 2021/2022

Mali detektywi - jakie tajemnice kryje świat wokół?

Uczniowie z klasy 1f dzięki zajęciom z projektu "Inspiruję do nauki" dowiadywali się jakie tajemnice kryje świat wokół nas. Odkrywaliśmy jakie cechy powinien mieć dobry detektyw. Każdy z nas szukał ich u siebie. Wiemy już jak ważna jest spostrzegawczość, koncentracja uwagi, ciekawość, dokładność i czujność. W czerwcu uczyliśmy się "jak tropić zwierzęta". Dowiedzieliśmy się co oprócz śladów na śniegu może nam podpowiedzieć jakie zwierzęta żyją w naszym ogrodzie, parku czy pobliskim lesie. Teraz będziemy tę wiedzę wykorzystywać podczas wycieczek, wyjazdów i spacerów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj