Archiwum SP 1-3 2021/2022

Pomagamy zwierzakom z "Kundelka"

W dniu 10 czerwca 2022r. uczniowie klas IV naszej szkoły pod opieką p. Beaty Tutaj  p. Agnieszki Żmudy odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt "Kundelek" w  Rzeszowie. W ramach akcji "Pomóżmy zwierzakom" uczniowie klas 4-8 zbierali karmę dla psów i kotów, aby pomóc schronisku i jego mieszkańcom. W czasie odwiedzin w schronisku uczniowie przekazali 636 kg karmy, zabawki i akcesoria dla zwierząt oraz  uczestniczyli w lekcji edukacyjnej prowadzonej przez opiekuna zwierząt, wysłuchali pogadanki na temat działalności schroniska i wolontariatu. Mogli też spędzić chwilę z pieskami i kotkami.To była fajna lekcja wychowawcza.

Uczniowie  klas 1-3 również przyłączyli się do  akcji wykonując prace plastyczne, które zostały zaprezentowane w holu szkoły.

 

 Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie w akcję "Pomóżmy zwierzakom".

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj