Archiwum SP 1-3 2021/2022

Wycieczka klasy 1d i 1e

Dnia 9 czerwca 2022r. uczniowie klasy 1d i 1e wybrali się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej - Ranczo Pstrągowa. Pogoda tego dnia była wspaniała i humory dopisywały wszystkim. Wycieczka obfitowała w same atrakcje. Uczniowie zwiedzali Mini Zoo, karmili i głaskali oswojone zwierzęta, m.in. lamy, daniele, kózki i baranki. Wiele emocji budził zjazd na pontonach oraz letni kulig na saniach. Z wieży widokowej uczniowie podziwiali piękną okolicę, zwiedzili indiański namiot Tipi oraz bawili się w parku linowym „Małpi Gaj”. Ciekawą atrakcją były również warsztaty robienia proziaków i ich degustacja.

Wycieczka była super i na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj