Archiwum SP 1-3 2021/2022

Dzien Dziecka i Dzień Sportu

1 czerwca 2022r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Jak co roku w tym dniu, lekcje przebiegały nieco inaczej niż na co dzień. Od samego rana zarówno teren na zewnątrz jak i obiekty sportowe wewnątrz szkoły tętniły życiem. Wychowawcy zorganizowali dla swoich uczniów zabawy ruchowe. Były tory przeszkód, wyścigi a nawet turnieje międzyklasowe. Dzień Sportu ma na celu propagowanie aktywności fizycznej. Poprzez zabawy ruchowe i gry sportowe uczniowie mają szansę wykazać się sprawnością fizyczną. Uśmiechy na twarzach uczestników dowodzą, że sport to nie tylko zdrowie, ale także radość.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj