Archiwum SP 1-3 2021/2022

Wycieczka klas 2c i 2d

5.jpg, 5

23 maja 2022r. klasy 2c i 2d wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej- Ranczo Pstrągowa. Zagroda okazała się znakomitym miejscem na wypoczynek oraz ciekawą edukację dla wszystkich uczniów. Relaks na łonie natury był miłą okazją do integracji klas. Atrakcje, z których skorzystały dzieci to m. in. Park linowy- „Małpi Gaj”, wyjście na Wieżę widokową, zwiedzanie Mini Zoo (karmienie i głaskanie oswojonych zwierząt), przejazd wozem turystycznym po okolicy, warsztaty- „Pieczenie proziaków”. Nie zabrakło poczęstunku- kiełbaski z grilla, herbaty, napojów i ciasteczek.  

To był niezapomniany dzień, pełen wrażeń i uśmiechów!

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj