Archiwum SP 1-3 2021/2022

Wyjazd do kina klas 3a i 3b

W maju uczniowie klas 3a i 3b wybrali się do kina „Zorza” na film pt.: „Za duży na bajki”. Film to opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie i pokazuje, że dzieci mają moc. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków, jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości.

To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i pozytywne wrażenia po obejrzanym filmie. W doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj