Archiwum SP 1-3 2021/2022

Wygrana 1f w eko-konkursie "Velvet - piątka dla natury"

Uczniowie klasy 1f wzięli udział w konkursie ekologicznym firmy "Velvet". Nauczyliśmy się jak przetwarzać zużyte plastikowe butelki, stare skarpetki i rolki po papierze toaletowym na użyteczne rzeczy. Dowiedzieliśmy się również jak ważne zadanie pełnią w przyrodzie drzewa oraz jak je chronić. Za naszą pracę zostaliśmy nagrodzeni zestawem ekologicznych gier edukacyjnych: książeczek,planszówek oraz pojazdu solarnego i robota hydrauliczno-solarnego do samodzielnego złożenia. Bardzo dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy. Teraz będziemy jeszcze lepiej poznawać tajniki przyrody za pomocą naszych nowych gier i pojazdów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj