Archiwum SP 1-3 2021/2022

Dni z panem Kuleczką

W kwietniu w szkolnej bibliotece trwały „Dni z panem Kuleczką”. A kim jest pan Kuleczka? To barwna postać z serii książek napisanych przez Wojciecha Widłaka a zilustrowanych przez Elżbietę Wasiuczyńską. Tytułowy bohater mieszka w domu przy ulicy Czereśniowej z trójką przyjaciół: psem Pypciem, kaczką Katastrofą i muchą Bzyk-Bzyk.

W czasie zajęć zorganizowanych w czytelni uczniowie klas 1-3 mieli okazję wysłuchać fragmentów opowiadań z książek o panu Kuleczce, ułożyć „Kuleczkowe puzzle” oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych „Różowe okulary kaczki Katastrofy” lub „Budujemy dom dla pana Kuleczki”.

Ogłoszony też został konkurs „Pan Kuleczka i przyjaciele”, w którym nagrodzono prace następujących uczniów: Julii Drozd z 1f, Marcina Majchrowskiego z 2d, Nikodema Rzepki z 3a, Estery Rozmus z 2c, Zuzanny Greli z 1e, Mai Idzik z 2f, Niny Szerli z 1e, Rafała Wójcika z 3a, Weroniki Kani z 1a, Julity i Liliany Widaj z 2c, Kariny Kuduk z 2g i Karoliny Wielgus z 1e.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj