Archiwum SP 1-3 2021/2022

W stronę nowości

"W stronę nowości" – taki napis widniał na strzałkach, które tuż po świętach pojawiły się na szkolnych korytarzach wzbudzając spore zainteresowanie wśród uczniów. Strzałki te prowadziły do szkolnej biblioteki i były zachętą do zapoznania się z nowościami książkowymi zakupionymi w kwietniu do wypożyczalni. Tych, którzy chcieliby sprawdzić, jakie tytuły zostały zakupione, zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem zamieszczonym na stronie biblioteki: https://m026167.molnet.mol.pl/collection/727377

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj