Archiwum SP 1-3 2021/2022

Audycja muzyczna Szkoły Muzycznej Yamaha

20 kwietnia 2022r.  uczniowie edukacji wczesnoszkolnej po raz kolejny uczestniczyli w audycjach muzycznych. Tym razem tematem przewodnim były instrumenty dęte blaszane. Nauczyciele szkoły muzycznej zaprezentowali następujące instrumenty: kornet, trąbka kieszonkowa, róg myśliwski, waltornia, trąbka wentylowa, trąbka skrzydłówka i wiele innych. Oprócz instrumentów zostały zaprezentowane tłumiki, dzięki którym można grać znacznie ciszej, na przykład ćwicząc w domu. Uczniowie wysłuchali wiele pięknych melodii, poznali podstawowe zasady wydobywania dźwięku.

Audycje jak zwykle były źródłem ciekawych informacji ze świata muzyki oraz pozytywnych emocji.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj