Archiwum SP 1-3 2021/2022

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, nazywany także Międzynarodowym Dniem Ziemi, to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą. Coraz więcej osób zwraca uwagę na wpływ naszych wyborów i codziennych zachowań na środowisko. Jak wszyscy doskonale wiemy, Ziemia jest naszym domem o który należy dbać. Tego dnia podczas zajęć uczniowie opowiadali jak sami na co dzień stosują zachowania proekologiczne, mające na celu dbanie o Ziemię. Wyrazem tego zostały wykonane prace plastyczne oraz plakaty promujące ochronę środowiska.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj