Archiwum SP 1-3 2021/2022

Wyjazd klas pierwszych do kina

W kwietniu klasy pierwsze wybrały się do kina „Helios” na film animowany pt.: „To nie wypanda”. Uczniowie poznali  Mei Lee -  pewną siebie, zwariowaną trzynastolatkę, która cierpi na specyficzną przypadłość, gdy tylko mocno się ekscytuje przeistacza się w gigantyczną rudą pandę!

„To nie wypanda” to bardzo uniwersalna, pełna życia i humoru opowieść o trudach dorastania i relacjach z rodzicami i rówieśnikami. W filmie poruszane były zagadnienia związane z potrzebą zrozumienia i bycia zrozumianym, akceptacji innych, ale też samego siebie.

Po zakończonym seansie wszyscy pełni wrażeń i w dobrych humorach wrócili bezpiecznie do szkoły. W czasie podróży były snute plany na kolejny wspólny wyjazd.