Archiwum SP 4-8 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 pełen sukcesów!!!

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i refleksji na temat minionych 10 miesięcy. To nie był łatwy czas, ponieważ większość z tych dni musieliśmy funkcjonować w uciążliwych obostrzeniach związanych z pandemią. Ponadto zdawaliśmy sobie sprawę, że nasi uczniowie rozpoczynają ten rok szkolny z bagażem doświadczeń nabytych podczas nauki zdalnej i zamknięcia w domu.

Ale powoli życie szkolne wracało do normalności; coraz aktywniej korzystaliśmy z możliwości startowania w konkursach i zawodach; coraz bardziej otwieraliśmy się na nowe wyzwania i możliwości, jakie pojawiały się przed naszą społecznością.

Mamy nadzieję, że zdaliśmy również egzamin z gościnności przyjmując z wielką otwartością naszych nowych uczniów z Ukrainy. Próbowaliśmy stworzyć im jak najlepsze warunki nie tylko do nauki, ale choćby namiastkę domu, w którym nie ma wojny, a jest pokój i przyjaźń.

Podsumowując - mimo tylu przeciwności to był dobry rok, dlatego więc wszyscy zasłużyli na odpoczynek i długie wakacje.

Ale zanim się rozstaniemy to zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rozdania nagród tym najlepszym z najlepszych oraz tradycyjnego sadzenia drzewka przez absolwentów SP18.

Wszystkim nagrodzonym składamy jeszcze raz GRATULACJE!!!

A pod poniższym linkiem można zobaczyć wszystkie osiągnięcia naszych uczniów:

Największe osiągnięcia uczniów w roku szk.2021/2022

Efekt ich całorocznej pracy jest wręcz rewelacyjny!!!

Gratulujemy jednocześnie nauczycielom, którzy przygotowywali swoich uczniów do konkursów i zawodów.

Pięknych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj