Archiwum SP 4-8 2021/2022

"INSPIRUJĄCE ZABAWY W EKFRAZY".

Rozstrzygnięto IV edycję Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem "Inspirujące zabawy w ekfrazy". Spośród licznych prac konkursowych, które otrzymał organizator wyłoniono 3 laureatów - miło nam poinformować, że Jeremiasz Jędrusik z klasy 7d okazał się najlepszy, zajmując I miejsce. Zadaniem uczestników było napisanie ekfrazy – literackiego opisu dzieła sztuki w poezji lub w prozie. Jeremiasz podejmując samodzielną próbę literacką, opartą na własnych przeżyciach wynikających z odczytania dzieła sztuki napisał ekfrazę pt. "Pieta".

Serdecznie gratulujemy wrażliwości artystycznej i życzymy dalszych sukcesów! 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj