Archiwum SP 4-8 2021/2022

Klasa 4e na wyjściu integracyjnym do kina

W dniu 14.06.2022r. uczniowie klasy 4e wraz z opiekunami udali się do kina Helios na premierę zabawnego filmu animowanego "Pan Wilk i spółka". Film opowiadał historię pięciu przyjaciół o złej sławie, którzy po latach bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie zostali w końcu złapani. Aby uchronić się przed karą więzienia zawarli umowę z władzami miasta, że od tej pory będą wzorowymi obywatelami. Mimo, że początkowo bohaterowie mieli zamiar wszystkich oszukać, po czasie Pan Wilk odkrył, że czynienie dobra daje mu prawdziwą satysfakcje. Zabawna fabuła filmu, ciekawe zwroty akcji oraz dobra muzyka sprawiły, że uczniowie opuszczali kino w bardzo dobrych nastrojach. Była to dla nich okazja do rozluźnienia i zasłużonego odpoczynku po trudach dobiegającego powoli do końca roku szkolnego.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj