Archiwum SP 4-8 2021/2022

Wycieczka klasy 5e do parku linowego

13 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 5e wyruszyli do parku linowego Linoskoczek. Podczas trzygodzinnych zmagań udało nam się pokonać wielokrotnie cztery trasy zawierające przeszkody o różnej skali trudności. Wyjście integracyjne umocniło naszą sprawność fizyczną, pozwoliło przełamać strach przed wysokością oraz nauczyło nas współpracy i wspierania siebie nawzajem. W przerwach na odpoczynek mieliśmy dużo czasu na rozmowy i zjedzenie naszych ulubionych smakołyków.

Nasze wyjście można podsumować krótko słowami jednego z uczniów: To była najlepsza wycieczka kiedykolwiek!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj