Archiwum aktualności

Szkoła Podstawowa Nr 18 Laureatem I Edycji Konkursu Ekologicznego "Edukujemy - Pomagamy"

Z przyjemnością ogłaszamy, iż Zespół Szkół Nr 7 w Rzeszowie Szkoła Podstawowa Nr 18 jest Laureatem I Edycji Konkursu Ekologicznego „Edukujemy – Pomagamy”, grupa konkursowa „KONKURUJEMY – jak pracowite mrówki” w kategorii: szkoły podstawowe – Województwo Podkarpackie.

Zajęliśmy trzecie miejsce w województwie w kategorii na największą zebraną masę w podziale na poszczególne województwa. Łącznie zebraliśmy 287 kg baterii. Zbiórkę baterii na terenie szkoły organizowały Pani Sylwia Wiśnicka oraz Pani Beata Tutaj. Otrzymane nagrody mi.in. Puzzle-recykling odpadów, Kolorowanka – co robić z odpadami?, Edukacyjna gra ekologiczna - Kolorowy Świat Odpadów, Draka Ekonieboraka –książka, Młody obserwator przyrody-książka wykorzystamy w celu prowadzenia edukacji ekologicznej w naszej szkole.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj