Archiwum aktualności

"Bezpieczna woda" - spotkanie z ratownikiem WOPR

W poniedziałek, 20 czerwca uczniowie klas 2a, 2b i 3a mieli niecodzienne spotkanie. Naszą szkołę odwiedził ratownik WOPR, który przeprowadził zajęcia dotyczące zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie.

Uczniowie dowiedzieli się, co należy zabrać ze sobą nad wodę, gdzie wolno się kąpać, a gdzie jest to zakazane. Poznali zasady obowiązujące na kąpieliskach, znaki zakazu i znaki informacyjne znajdujące się na basenach i na plażach. Na zakończenie spotkania każdy mógł zadać ratownikowi pytanie. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe książeczki

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj