Archiwum aktualności

Międzyszkolny konkurs dla klas V z języka angielskiego "Land & Language"

Uczniowie klasy V SP mieli możliwość udziału w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego „Land & Language” , który był organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Rzeszowie. Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się 7 uczniów z klasy Va. I-wszy etap odbył się w Naszej szkole 22.04.2016 r. i był to test obejmujący wiedzę kulturowo-geograficzną na temat Wielkiej Brytanii.

Do następnego etapu konkursu dostały się 4 uczennice, które osiągnęły wysokie wyniki w I-wszym etapie: Kasia Barczak, Joasia Grygiel, Paulinka Misiaszek oraz Kinga Zabiegła. Kolejny etap odbył się  w Szkole Podstawowej Nr 10 w Rzeszowie dnia 18 maja 2016 r. Tym razem konkurs również zawierał pytania testowe, jednak odbywał się na platformie e-learningowej. Test obejmował bardzo obszerną wiedzę na temat kultury, geografii, szkolnictwa, historii i polityki Wielkiej Brytanii. Nasze uczennice może nie zdobyły trzech pierwszych miejsc , ale ich wyniki były bardzo dobre. Wszystkie dziewczynki otrzymały dyplomy udziału. :)

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj