Archiwum aktualności

Sukces Oli Ogórek w wojewódzkim konkursie grafiki komputerowej

Z ogromnym zadowoleniem  chcemy poinformować, że w IV Wojewódzkim  Konkursie Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: "Jan Paweł II - w sercu i pamięci”  pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia!”, uczennica naszej szkoły Aleksandra Ogórek z kl.2a zdobyła III miejsce w kategorii grafiki komputerowej dzieci szkół podstawowych z klas I-III.
Zadaniem każdego uczestnika było przedstawić ilustrację ukazującą miłosierdzie w praktyce życia. Ilustracja miała odpowiedzieć na wołanie o miłosierdzie jakiego potrzebują ludzie na całym świecie – tam gdzie panuje nienawiść, chęć odwetu, brak szacunku dla życia i godności człowieka, gdzie wojna przynosi ból i śmierć niewinnych – ma przedstawić miłosierdzie, które koi ludzkie umysły i serca oraz rodzi pokój, miłość i daje nadzieję, a wszelka niesprawiedliwość znajduje kres w blasku prawdy.

Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj