Archiwum aktualności

Szkolne dyktando dla czwartoklasistów - rozstrzygnięcie

30 maja w szkole odbyło się dyktando, które podsumowywało wiedzę ortograficzną zdobytą na lekcjach jezyka polskiego w mijającym roku szkolnym. Do konkursu przystąpiło dziesięć uczennic z klasy 4a i 4b.

Tekst dyktanda skrzył się od wielu ortograficznych pułapek, zawierał trudne wyrazy takie jak: trzej globtroterzy, kamerdyner, rzetelny, chytry hrabia czy południowy wschód, ale najlepsza uczestniczka napisała go bezbłędnie!

 

Laureatki zostały nagrodzone 7 czerwca, a oto one:

 

I miejsce: Magdalena Cwynar z kl.4a

 

II miejsce: Amelia Zając z kl.4b

 

III miejsce: Klaudia Hałys z kl.4a

 

Wszystkim, którzy zmagali się z poprawną pisownią polszczyzny-gratulujemy!!!

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj