Archiwum aktualności

Występ dla rodziców uczniów klasy Ie

W czerwcowe popołudnie  klasa Ie przygotowała wraz z wychowawczynią spotkanie dla Rodziców. Podczas występu uczniowie recytowali wiersze w szczególności dedykowane Mamom, było też kilka wesołych piosenek oraz dwa utwory grane na flażolecie.
Potem uczniowie odegrali role w inscenizacji pt. „Porwanie Calineczki”. Mali aktorzy bardzo dobrze poradzili sobie z występem przed publicznością, która nagrodziła ich dużymi brawami. Podczas przedstawienia na twarzach gości można było zauważyć uśmiech, radość a czasem wzruszenie.  
W drugiej części spotkania każde dziecko wraz ze swoją Mamą miało za zadanie przygotować zdrowe przekąski, które potem z apetytem wszyscy zajadali. Widać było, że dzieci chętnie pomagają rodzicom w kuchni.      

Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj