Archiwum aktualności

"Wstęp do wakacji" - wycieczka do Janowa Lubelskiego

          29 i 30 czerwca nasi uczniowie udali się do Janowa Lubelskiego, aby podczas dwudniowej wycieczki rozpocząć wakacje! Głównymi atrakcjami tego wyjazdu były: wyprawa samochodami terenowymi, edukacyjna gra terenowa „pędź pendzokiem”, sztukmistrzowski majstersztyk - zestaw zabaw oraz Park Rekreacji Zoom Natury, a w nim:

- „exit zoom”,

- laboratoria edukacyjne ( „Zoom Natury”, „Runo leśne”, „Awifaunyi Troposfery”, „Energia i Recykling”),

- park linowy.

            W rezerwacie oraz w parku rozrywki i edukacji przeżyliśmy niezapomniane przygody, a każdy mógł znaleźć tam coś, co odpowiadało jego zainteresowaniom. Było aktywnie, edukacyjnie i ciekawie. Pogoda nam sprzyjała, a humory dopisywały. Po dwudniowej wycieczce wróciliśmy do domów gotowi kontynuować wakacyjny wypoczynek.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj