Archiwum SP 4-8 2020/2021

ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 18

W tym roku szkolnym 70 uczniów klas 8 opuszcza naszą szkołę i wyrusza na kolejne etapy edukacji.

Kochani Absolwenci!

Mamy nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat – klasowych wycieczek, spotkań podczas przerw, a nawet chwil stresu przed egzaminami czy długich powrotów ze szkoły.

My, nauczyciele, przywiązaliśmy się do Was i Wasza przyszłość leży nam na sercu. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do egzaminów, ale także dorosłego i odpowiedzialnego życia. Wierzymy, że oprócz dat, wzorów czy reguł zapamiętacie również życiowe rady, jakie Wam dawaliśmy i będziecie umieli z nich korzystać w życiu.

Nigdy nie rezygnujcie z marzeń i planów, pamiętając, że każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia. Nigdy nie traćcie nadziei i wiary we własne siły.

Pamiętajcie, że oprócz nabytej wiedzy, o wartości człowieka decyduje to, co ma w sercu. Miejcie więc szacunek do każdej napotkanej osoby, bo to jedna z najważniejszych rzeczy, jakiej trzeba się nauczyć. Idźcie przez całe życie z takim samym zapałem i entuzjazmem, jaki czujecie w sercach w tych dniach, kiedy odbieraliście świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, szczególnie świadectwo z wyróżnieniem.

Życzymy wszystkim żegnającym się ze szkołą, by w Waszych sercach zawsze było miejsce na wspomnienie Szkoły Podstawowej Nr 18 przy ul. Bł. Karoliny w Rzeszowie.  

 Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego i ze wspólnego sadzenia drzewek pozwolą nam jeszcze przez chwilę pobyć razem z Wami.

 Wszystkiego najlepszego, niech się Wam wiedzie jak najlepiej!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj