Archiwum SP 4-8 2020/2021

Kwiaty Podkarpacia

Już po raz piętnasty Liga Ochrony Przyrody zorganizowała Wojewódzki Konkurs Plastyczny „TRADYCJE I ZWYCZAJE PODKARPACIA… I TY JESTEŚ CZĄSTKĄ MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY”, w tym roku pod hasłem „PODKARPACKIE KWIATY W RĘKODZIELE ARTYSTYCZNYM”.

Uczniowie naszej szkoły, zachęceni przez nauczycieli przyrody, biologii i plastyki, wzięli udział w tym konkursie i aż trzy osoby zostały nagrodzone: nagrodę główną dostała Nadia Asanow z klasy 6 b, wyróżniono Julię Janik z klasy 7 a i Kingę Piczak z klasy 8 a.

Serdecznie gratulujemy utalentowanym dziewczynom.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj