Archiwum SP 4-8 2020/2021

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!!

Poniżej prezentujemy sylwetki uczniów, którzy w obecnym roku szkolnym zostali laureatami i finalistami Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.   

Największym sukcesem jaki uczeń może osiągnąć na etapie szkoły podstawowej, obok zwycięstw w dziedzinie sportowej czy artystycznej, jest otrzymanie zaszczytnego tytułu laureata i finalisty wspomnianych konkursów. Otwierają one drzwi najlepszych rzeszowskich liceów i techników. Laureat jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty, jeśli osiągnął sukces właśnie z przedmiotu egzaminacyjnego. 

Dojście do etapu wojewódzkiego konkursów wymaga ogromnej pracy ucznia oraz codziennego wsparcia ze strony nauczyciela danego przedmiotu. To wiele godzin spędzonych na indywidualnych spotkaniach, by uczeń mógł sprostać wysokim wymaganiom.

Dlatego tak serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom!!! 

Jesteśmy dumni i cieszymy się, że dzięki takim sukcesom jesteśmy w ścisłej czołówce pod względem liczby laureatów i finalistów wśród rzeszowskich szkół podstawowych. W tym roku szkolnym to 5 miejsce na ponad 30 szkół. Tak trzymać!!!

Dominik Kut, kl. 6a – Laureat z j. angielskiego (op. K. Bara-Bać) i informatyki (op. A. Patrzyk);

Sebastian Regulski, kl. 8a – Laureat z matematyki (op. A. Lasek) i finalista z geografii (op. A. Sobusiak);

Alicja Walawender, kl.7b – Finalistka z biologii (op. S. Wiśnicka);

Maciej Szeliga, kl.8a – Finalista z matematyki (op. A. Lasek).

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj