Archiwum SP 1-3 2020/2021

Zajęcia kreatywne z matematyki - szkic mojego pokoju

zdj37.jpg, zdj37
zdj37 

Matematyka znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia. Uczniowie klas trzecich w ramach zajęć kreatywnych z matematyki projektowali własny pokój skupiając się na jak najdokładniejszym zaznaczeniu wymiarów pomieszczenia, ale także przedmiotów, które możemy w nim znaleźć. W ruch zatem poszły taśmy miernicze, metry krawieckie, linijki, ale także kredki i programy graficzne 

Zapraszamy do obejrzenia prac naszych uczniów! 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj