Archiwum SP 1-3 2020/2021

Klasowy Dzień Sportu

Każdego roku w naszej szkole obchodzimy Dzień Sportu, który jest oczekiwany przez uczniów, ponieważ dostarcza im wiele radosnych przeżyć. Głównym celem tego dnia jest propagowanie aktywności ruchowej oraz dbałość o harmonijny rozwój. W tym roku Dzień Sportu w klasach 1-3 przebiegał inaczej niż dotychczas. Wychowawcy każdej klasy zorganizowali dla swoich uczniów różnorodne zabawy ruchowe i gry sportowe, które odbyły się w dniach 31.05.-02.06.2021 r. zarówno na świeżym powietrzu, jak i na sali gimnastycznej. Uczniowie mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną. Wszyscy byli zwycięzcami.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj