Archiwum SP 4-8 2019/2020

"Gdzie się podziały tamte melodie"

Dnia 25 maja zostały ogłoszone wyniki konkursu wokalnego on line "Gdzie się podziały tamte melodie" zorganizowanego przez sp nr 25 w Rzeszowie. 
Z Przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Antonina Piotrowska zdobyła na nim 3 miejsce a uczennica Amelia Miśtak wyróżnienie. W starszej kategorii wiekowej reprezentowała naszą szkołę Dominika Majchrowicz, która również zdobyła wyróżnienie. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na facebooka szkolnego aby zobaczyć relacje z tego konkursu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj