Archiwum SP 4-8 2019/2020

Niech Nam Żyje 3 Maja - tak świętowali nasi uczniowie!

Nasi uczniowie pokazali jak można obchodzić Narodowo Święto Trzeciego Maja w domu i jego najbliższej okolicy. Biało-czerwone flagi, dumne kokardy narodowe i orły w koronie to nieodłączne elementy patriotycznego świętowania. Nie zabrakło także słodkich smakołyków i uśmiechów na twarzach - to chyba w tym wszystkim najważniejsze. Wielkie brawa należą się tym, którzy chcieli podzielić się z nami swoją radością. Zwycięzcami majowego konkursu są wszyscy jego uczestnicy! Spisali się na złoty medal!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj