Archiwum SP 4-8 2019/2020

IV miejsce w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej

31 stycznia nasze młode zawodniczki z klas 4 i 5 wzięły udział w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Pruchnika. W turnieju rywalizowały najlepsze drużyny z naszego województwa oraz zespół z Ukrainy KS Weres Lubień Wielki.

Dziewczęta w swojej grupie eliminacyjnej spisały się świetnie, zajęły pierwsze miejsce i wraz z drużyną z Dynowa awansował do półfinału turnieju. W meczu półfinałowym po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu uległ gospodyniom, drużynie UKS Jedynka Pruchnik 5:8. Niestety w meczu o trzecie miejsce zabrakło już sił i zakończyliśmy rywalizację na 4 miejscu. Wśród wyróżnionych zawodniczek znalazły się dwie nasze reprezentantki Karolina Ustrzycka i Natalia Pomianek.

Turniej odbywał się w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Dziękujemy organizatorom a w szczególności panu Waldemarowi Wańkowiczowi za zaproszenie i świetną organizację zawodów.

Skład zespołu:

Emilia Dworzańska, Natalia Pomianek, Karolina Ustrzycka, Weronika Tatara, Dominika Zajchowska, Sabina Misiaszek, Anna Guzek, Aleksandra Szewczyk, Michalina Koń, Hanna Lasek, Zofia Kołacz, Gabriela Ogonowska.

Kolejność turnieju w Pruchniku:

  1. KS Weres Lubień Wielki (Ukraina)
  2. UKS Jedynka Pruchnik
  3. UKS Pogórze Dynów
  4. SP 18 Rzeszów
  5. Olszynka Dzikowiec
  6. SPR JKS Jarosław

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj