Archiwum SP 4-8 2019/2020

Uczniowie wysłali pocztówki do powstańców

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię! Uczniowie napisali sto dwadzieścia kartek pocztowych do powstańców warszawskich.

Celem odbywającej się już po raz czwarty akcji jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii naszego kraju. Kartki pocztowe stworzyli uczniowie z różnych klas. We wzruszających wpisach (dostarczonych już do powstańców) znalazły się między innymi podziękowania za odwagę i słowa podziwu dla tych, którzy w 1944 roku stoczyli bój o wolną stolicę. Na niektórych pocztówkach uczniowie narysowali symbole Polski Walczącej i biało-czerwone flagi. Potwierdzeniem udziału w kampanii jest dyplom przesłany przez organizatorów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj