Archiwum SP 4-8 2019/2020

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż...

Przygotowania do świąt w naszej szkole rozpoczęły się już na długo przed ich nadejściem. Najpierw odbyły się warsztaty, podczas których całe rodziny wykonywały wspólnie świąteczne ozdoby, następnie powstawały przepiękne dekoracje w naszym szkolnym holu. W nastrój świąt weszliśmy wzruszającym koncertem w wykonaniu szkolnego chóru, aż wreszcie rozpoczął się czas szkolnych wigilii. To piękny czas składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. To czas, gdy nikną spory, robi się tak cieplej koło serca i świat wokół nas staje się piękniejszy. To co wydarzyło się w naszej szkole, już kolejny raz, bardzo zbliża i jednoczy naszą szkolną rodzinę. Z takimi przeżyciami mogliśmy się rozejść na dalsze świętowanie – już w domach rodzinnych.

Wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj