Archiwum SP 4-8 2019/2020

Plastyczno - charytatywna akcja "Aniołek"

Plastyczno – charytatywna akcja „Aniołek” to już tradycja naszej szkoły. Kolejna edycja tej akcji ruszyła w październiku 2019 roku. Wzięło w niej udział ponad dwudziestu uczniów, którym los innych nie jest obojętny, i którzy lubią spędzać wolny czas na zajęciach plastycznych. W efekcie ich pracy powstało ok. 300 przepięknej urody aniołków. Finałem akcji był kiermasz bożonarodzeniowy, który odbył się 15 grudnia w kościele p.w. Błogosławionej Karoliny. Serdeczność i hojność ludzi wspierających nasze działania była ogromna! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej chęci wspomożenia Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Pomysłodawczyni i organizatorka akcji, pani Ela Ficek gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom zajęć pozalekcyjnych, którzy tak pięknie pracowali tworząc świąteczne, choinkowe cuda a także paniom Agnieszce Chorzępie – Dutce i Agnieszce Lasek, które bardzo pomogły w zorganizowaniu kiermaszu.

 Cudownych, pięknych, anielskich Świąt Bożego Narodzenia!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj